HowlOfTheWerewolf.jpg
Jméno:Vlastislav
Příjmení:Bednařík
Stát:ČR
Město:Velké Bílovice
Okres:Břeclav

Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž. Pak kousej.

Charakteristika vlkodlaků

Vlkodlak je člověk který se za každého úplňku změní v divoké stvoření podobné napůl člověku a napůl vlku.Vlkodlak o úplňku zapomíná kým je zabil by i svého nejlepšího přítele. Jediní komu neublíží jsou zvířata. Reaguje jen na volání svého vlastního druhu což je hrůzostrašné vytí. Po celém těle mají hustou huňatou srst jenom na čenichu je kratší. Vlk z něj vyzařuje vzhledem a divokostí a touhou po svobodě, po člověku má chuť zabíjet a taky chytrost. Jeden veliký rozdíl mezi vlkem a vlkodlakem, vlk zabíjí když MUSÍ vlkodlak zabíjí když CHCE a tím se podobá člověku, zabíjí ze zábavy ne z užitku.

Jsou asi 1,70m vysocí a většinou se pohybují vzpřímeně ale když běží tak běží po čtyřech i když víc než běh to jsou dlouhé skoky. Vlkodlaci mají přední tlapy s dlouhými drápy. Jimy kořist omráčí, pak ji prokousnou hrdlo. Když někdo někdy vlkodlakovi uteče a vlkodlak ho kousne provází ho stejné "prokletí". Možností jak se stát vlkodlakem je několik. Pokousání vlkodlakem je nejčastější příčinou stáním se vlkodlakem, pak vás může pokousat i vlk a začnete se přeměňovat a poslední možnost je že se vlkodlakovi narodíte.Změna z člověka na vlkodlaka je velice bolestivý proces a nedá se zastavit. Většinou jako první se zmnění oči na žlutou barvu a narostou tesáky..Potom se začne protahovat čumák, člověk se začne hrbit a začne mu růst srst. Přední končetiny se prodlouží,prodlouží se prsty a celá dlaň se zvětší. narostou dlouhé drápy, zadní končetiny se zkrátí a ze sílí.

Vlkodlak je velmi nebezpečný, mají velmi dobrý čich a zrak. Vyhýbejte se opuštěným místům.Vlkodlak se nemusí přeměnit jen za úplňku ale kdykoli kdy přeteče jeho práh zlosti.

Jak je zabít?

Nejjistější způsob jsou stříbrné kulky. Někdo si myslí, že to nemusí být nutně kulky, postačil by třeba kříž (Samozřejmně nesmysl,lidi si to pletou s upíry). Dalším způsobem, jak je alespoň zahnat, by měla být posvěcená voda. Tento způsob je ale značně nejistý, stejně jako ty následující. Kus železa - kouzelníci i vlkodlaci jsou údajně tímto způsobem snadno zranitelní. Dále sůl přidaná do jídla - pro vlkodlaka by měla být osudovou

Fandíte výce vlkodlakům nebo upírům?

Vlkodlaci (270 | 55%)
Upíři (177 | 36%)
Ani jednomu (41 | 9%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one